DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Eros shkrime erotike★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Eros shkrime erotike★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
910Tue Apr 19, 2011 7:50 pm
Juli-fo Kush Puth me mir Mashkulli apo Femra ?
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjë mesazh i ri 0722prej Mon Apr 29, 2013 8:28 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0254prej Mon Apr 29, 2013 7:23 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0273prej Mon Apr 29, 2013 6:42 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0290prej Mon Apr 29, 2013 3:32 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0282prej Mon Apr 29, 2013 2:28 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0274prej Mon Apr 29, 2013 1:29 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0251prej Mon Apr 29, 2013 12:27 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0308prej Sun Apr 28, 2013 11:28 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0282prej Sun Apr 28, 2013 10:25 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0246prej Sun Apr 28, 2013 9:24 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0263prej Sun Apr 28, 2013 8:24 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0294prej Sun Apr 28, 2013 6:10 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0330prej Sun Apr 28, 2013 5:07 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0303prej Sun Apr 28, 2013 3:30 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0549prej Sun Apr 28, 2013 3:15 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0214prej Sun Apr 28, 2013 2:18 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0220prej Sun Apr 28, 2013 12:13 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0182prej Sat Apr 27, 2013 1:18 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0124prej Fri Apr 26, 2013 3:58 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0157prej Sun Apr 21, 2013 6:06 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0127prej Wed Apr 10, 2013 2:55 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0151prej Wed Apr 10, 2013 2:39 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0150prej Wed Apr 10, 2013 2:16 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0152prej Wed Apr 10, 2013 2:04 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0146prej Wed Apr 10, 2013 1:53 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0130prej Wed Apr 10, 2013 1:42 pm
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0128prej Wed Apr 10, 2013 11:39 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0127prej Wed Apr 10, 2013 11:27 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0135prej Wed Apr 10, 2013 11:04 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0128prej Wed Apr 10, 2013 10:52 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0110prej Wed Apr 10, 2013 10:29 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0132prej Wed Apr 10, 2013 10:17 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0135prej Wed Apr 10, 2013 10:06 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0102prej Wed Apr 10, 2013 9:55 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0114prej Wed Apr 10, 2013 9:43 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 098prej Wed Apr 10, 2013 9:31 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0136prej Wed Apr 10, 2013 8:56 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0129prej Wed Apr 10, 2013 8:33 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0112prej Wed Apr 10, 2013 8:09 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0165prej Wed Apr 10, 2013 7:59 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0132prej Wed Apr 10, 2013 7:35 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0131prej Wed Apr 10, 2013 7:24 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0129prej Wed Apr 10, 2013 7:13 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0124prej Wed Apr 10, 2013 6:02 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0140prej Wed Apr 10, 2013 5:50 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0131prej Wed Apr 10, 2013 5:38 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0109prej Wed Apr 10, 2013 5:27 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 095prej Wed Apr 10, 2013 5:15 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 081prej Wed Apr 10, 2013 5:05 am
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0122prej Wed Apr 10, 2013 4:28 am
Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës