DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 GREEN.HILLS.SOFTWARE.MULTI.FOR.ARM.4.2.4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: GREEN.HILLS.SOFTWARE.MULTI.FOR.ARM.4.2.4   Wed Apr 10, 2013 9:43 am

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:


Enterprise Dynamics
FlexSIM.ED v4.0
FlexSIM v4.0

Anylogic v5.5

LCA
SimaPro.v7.1.8.Multilingual

Promodel
Promodel v4.22 Full

Primavera Project Management P6 Release 8.1
Primavera.v6
Primavera.P3e-c.for.Construction.5.0
Primavera Project Planner V3.1
Primavera.Project.Management.v4.1+SP2
Primavera.Project.Management v4.1 SP3 Build Number40000018
Primavera.Project.Management v4.1 SP3 Build Number40000025
Primavera Developement Kit v3.0
Primavera TeamPlay Client v2.9.44
Primavera Expedition v10.1
Project Engine Server And Client Enterprise Edition v2007.7
Project Engine Server And Client Enterprise Edition v2007.7 Linux

Rib.Construction.Suite.v12.3.176

Crystal.Reports.XI.v9.Developer.Edition
Crystal.Reports.XI.v11.Developer.Edition
Crystal.Reports.XI.v11.Developer.Edition
SAP.Business.Objects.Enterprise.XI.v3.1.&.SP2
SAP Visual Enterprise Author v7.0.2.65 Win32
SAP Visual Enterprise Author v7.0.2.65 Win64

CYCO AutoManager
AutoManager WorkFlow v6.3

CyberMetrics
GAGEtrak.v6.12

Matrix42
Empirum Pro 2005 PFP R2 HF1 v10.5.1 Multilanguage

MatrixOne v10.5 WinALL

MatrixOne v10.5 WinAll Manual Addon

Proclarity
Analytics.PlatForm.Client.v6.0.Professional

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
GREEN.HILLS.SOFTWARE.MULTI.FOR.ARM.4.2.4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: