DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 (CAD/CAE/CAM/EDA/PCB/GIS/CNC/FEA)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: (CAD/CAE/CAM/EDA/PCB/GIS/CNC/FEA)   Sun Apr 28, 2013 9:24 pm

Ftp Download! Cracked Software/software Cracks/dongle Cracks/warez Cd Cracks/serials! CRACKED SOFTWARE(CAD/CAE/CAM/EDA/PCB/GIS/CNC/FEA)! if you need some softwares, please email me: tenikoe#mail.ru ---- change# into @


Use Ctrl+F to search the program you need. If you are need others,please mail me.Inpho.DtMaster.v1.0.0 1CD
Bosch.Rexroth.Indraworks.v7.04-ISO 3CD

Bosch.Rexroth.WinStudio.v6.5.WinNT_2K 1CD

��Intercept Pantheon 6.0.04B Win32 1CD

Intercept Pantheon 6.0.04B Linux 1CD

Intercept Pantheon 6.0.04B Solars 1CD

��

SANDWORK DESIGN INC.

Design Spice Explorer v2007.1 1CD

Design Spice Explorer v2003.1 Linux 1CD

��Tanner.L-EDIT.pro.with.LVS.v10.0-ISO 1CD

Tanner.S-EDIT.v7.03 1CD

Tanner.T-SPICE.Pro.v8.1

Tanner Tools v15.01 1CD

��


Amtech.v2006-ISO 1CD
Amtech.ProDesign.NEC.v9.2.5-ISO 1CD

��CIM-Team DDS-C R12 1CD

E3.series.2010.v900-ISO 1DVD

��

VANDERPLAATS R&D

Valor Genesis v9.1 d1 for Win2K 1CD

Valor Genesis2000 v8.0a WinNT4_2K 1CD��

Valor Enterprise 3000 v7.2.4 1CD

Valor EnterPrise 3000 v7.2.4 Docs Addon 1CD

��


Cadence.AMS.Methodology.Kit.6.12.Linux 7CD

Cadence ANLS v6.1 Linux 2CD

Cadence.Assura v4.10.002 Linux 5CD

Cadence Assura v4.10.006 Update Linux 3CD

Cadence Assura v3.13 for IC4.46 Linux-ISO 2CD

Cadence SPB/OrCAD (Allegro SPB) v16.3-ISO 1DVD

Cadence SPB/OrCAD (Allegro SPB) 16.30.015 Update Only 1CD

Cadence OrCAD Capture CIS 9��

Cadence.Allegro.PCB.Design.v16.2-ISO 3CD

Cadence.Allegro.PCB.v16.20.014 Update Only 1CD

Cadence.BSIMProPlus.v5.1 1CD

Cadence Conformal v9.10.100 Linux 1CD

Cadence Conformal v8.1 Linux64 1CD

Cadence.CTS v9.1 Linux 1CD

Cadence EDI v9.1 Linux 1DVD

Cadence EMGR v08.02.001 Linux 1CD

Cadence Encounter RTL Compiler v9.10.100 Linux 1CD

Cadence Encounter timing system��ETS) v8.10 Linux 3CD

Cadence ET v9.1 Linux 2CD

Cadence.EXT 7.1 Linux 1CD

Cadence EXT v9.12.001 Update Linux 2CD

Cadence Kitsocv v08.20.003 Linux 3CD

Cadence PAS v3.1 Linux 1CD

Cadence PSD 15.1-ISO 3CD

Cadence SOCKIT v08.02.001 Linux 1CD

Cadence RFKIT v8.1 Linux 4CD

Cadence.SPB.v16.3.Linux 5CD

Cadence SPMN v08.02.001 Linux 1CD

Cadence TSI v6.1 Linux 2CD

Cadence MMsim v6.2 linux 7CD

Cadence MMsim v7.11.071 Linux 6CD

Cadence MMSIM v7.20.109 Linux 3CD

Cadence IC Craftsman v11.241 1CD

Cadence IC Design v6.11 Linux 9CD

Cadence IC Design v6.14.1 Update Linux 1DVD

Cadence IC5141 ISR200906100325 Linux 4CD

Cadence IES v8.2 Linux 1CD

Cadence IFV v8.20.012 Linux 2CD

Cadence InCyte Chip Estimator v03.04.008 WinALL 1CD

Cadence.Logic.Design.and.VerifiCation��LDV��.v5.1-ISO 1CD

Cadence.Logic.Design.and.VerifiCation��LDV��.v5.1.Linux 2CD

Cadence Low Power Methodology Kit v08.02.001 Linux 3CD

Cadence IUS v5.4 Win32-ISO 1CD

Cadence IUS v9.20 Linux-ISO 1DVD

Cadence.Allegro.v13.6-ISO 1CD

Cadence SEV v4.1 Linux 1CD

Cadence SPW v4.9 Linux 1CD

Cadence Generic PDK090 v3.7 Linux 1CD

Cadence Generic PDK

Cadence CONFRML v5.0 Base 1CD��

Accelerated.Designs.UltraLibrarian.Gold.2.0.82 1CD

Conformal Constraint Designer v6.1 1CD

Cadence.Specctra.Router.v10.2 1CD

Cadence.Specman.Elite.v5.0.Linux-ISO 1CD

��

Laker 2009.12 P2 Linux 1CD

Laker 2009.12 P2 LinuxAMD64 1CD

Laker 32 v3 REDHAT9 1CD

Laker 31 v3p6a REDHAT72 1CD

Laker 32 v3p6 SOL7 1CD

Laker 32 v3p6 SOLARIS2 1CD

Laker 2009.12 P2 Symbol 1CD

Laker 2009.12 P2 Document 1CD

Laker 32 v3p6 LabBook

Laker Document 1CD

Laker AMS v6.1p4 WinALL 1CD

Laker AMS v6.1p4 Linux

��

ADP 21 v3p5 Linux 1CD

ADP 21 v3p5 LinuxAMD64 1CD

ADP 21 v3p5 REDHAT9 1CD

ADP 21 v3p5 SOL7 1CD

ADP 21 v3p5 SOLARIS2 1CD

ADP 21 v3p5 symbol 1CD

ADP 21 v3p5 Document 1CD

��

Specctra ShapeBased Automation Software v15.1-ISO 1CD

PSC Design Kit 3.3 Linux 1CD

Pspice v9.2 1CDNucleusUDB.v4.3

Number One Systems Easy-PC PCB v13.0.6 Full 1CD

Rimu.PCB.v1.07.WinALL 1CD

��

Intusoft

ICAP/4 v8.1.6 for WinAll 1CD

��Aegis.CircuitCAM.Suite.v6.0.2.2 1CD

BoardMaster LPKF v5.1 Full 1CD

LPKF CircuitCAM v5.0.Build.612 1CD��

Aucotec

Elcad.Aucoplan v7.5 Multilingual-ISO 1CD

��Altium Designer Winter v10.0.0.20340-ISO 1DVD

Altium Protel DXP v7.2.92.With.SP3 WinNT-ISO 1CD

Protel DXP Altium v7.0 WinNT_2000_XP-ISO 1CD

Protel Dxp 2004 sp2-ISO

Protel DXP 2004 Sp4 1CD

Protel DXP 2004 Sp4 IntegratedLibraries 1CD
Protel 99

Protel 99 SE

Protel DXP Fpgalibraries 1CD

Protel DXP Trial Version 1CD��

P-CAD v2006.With.SP1-ISO 1CD

P-CAD v2006.SP2 1CD

Simetrx/Simpis v4.2-ISO 1CD

��

Tasking C166/ST10 v7.5 r2-ISO 1CD

Tasking C166 v7.5 r2 1CD

Tasking C FOR 196_296 v6.0 R1 1CD

Tasking Dsp Suite v2.0r0 For Motorola Dsp5600X 1CD

��

FAMIC TECH INC

Automation Studio v5.0 1CD

��EMIStream v3.1 1CD

��XFDTD.Bio-Pro.v6.3.8.4.Win2k_XP 1CD

XFDTD v7.0 1CD

XGTD v2.1 1CD
SolidCAM v2008 R12 SP2.1
Chempute.Instrument.Engineering.Calculations(InstruCalc).v6.2.0
CMG.SUITE.V2010.10
Eagle.Point.V2011
Encom.Engage.V7.0
Encom.Engage3D.V7.0
Golden.Software.Didger.V4.4.2986
Golden.Software.Strater.v2.5.704
MasterCAM X6 (build 15.0.12.6) for SolidWorks 2010-2012
Neuralog.NeuraSection.v2011.8
Neuralog.NeuraView.v2011.7
Pc.Progress.Hydrus.v1.12 (3D Standard)
R&B MoldWorks 2011 SP2.0 for SW2011-2012
Trimble.Cognition.Developer.v8.7.1905

2011.10.30
3D3.Solutions.Leios.Mesh.v3.0.17
Alibre.Design.Expert.2012.v14.0.0.14041
Ashlar.Vellum.Argon.v8.2.877.SP2R7
Ashlar.Vellum.Cobalt.v8.2.877.SP2R7
Ashlar.Vellum.Xenon.v8.2.877.SP2R7
Aspenone.V7.3
Aspen.hysys.V7.3
Aspen.Flare.System.Analyzer
CimatronE.V10.0
CST.STUDIO.SUITE.V2011
Dolphin.Integration.SoC.GDS.v6.8.1
ETank2000.V2010 1.9.14(26 Oct 2010)
Gedco.Vista.Seismic.Processing.V11.0
HDL.Works.HDL.Companion.v2.5.R1
INPHO.SCOP.V5.4.5
KBC.PETRO-SIM.V4.0SP1
Merrick.MARS.v7.0
Pci.Geomatica.2012
Plaxis.2D.V9.02.612
Siemens.PLM.FEMAP.v10.3.0
Solidworks.V2012 Sp0
SPT.Group.OLGA.V7.0.0
Tecplot.360.2011.R2.v13.2.0.20214.BETA
Tecplot.Focus.2011.R2.v13.2.0.20214.BETA
Thunderhead.Engineering.Pathfinder.v2011.1.0928
Thunderhead.Engineering.PetraSim.v5.1.2030
Vero_VISI_v19.0
Visual.Water.Designer.V1.1(Innovative.Hydraulics)
VPStudio.StandAlone.v11.02.C8

PTCϵ�в�Ʒ��
PTC Creo 1.0 F000 (ex Pro/E WF6.0)
PTC Creo Illustrate (ex PTC IsoDraw) 1.0 F000
PTC Creo Schematics (ex Routed Systems Designer) 1.0 F000
PTC Creo View (ex Product View) 1.0 M010
PTC.CREO.ELEMENTS.PRO.V5.0.M080
PTC.PROGRESSIVE.DIE.EXTENSION.R5.0.M011(pdx)���İ� ���ģ���
PTC.PRO.ENGINEER.WILDFIRE.V5.M060
PTC_COCREATE_V17
eDrawings Publisher 7.1 for ProENGINEER
PTC.WILDFIRE.B.and.W.Expert.Framework.Extension.v6.0 �ֽṹ���ģ��
PTC.Pro/TOOLMAKER.9.0.M040
PTC.Arbortext.IsoDRAW.V7.2F000
PTC Arbortext IsoDraw 7.0M020�����Ժ�����
BUW.EFX.EVX.v6.0
CAD.Schroer.Stheno.Advanced.v3.0.1
Geometric.GeomCaliper.for.ProE.R2.3
NIKA.EFD.Pro.v8.2 ��Ƕ��proe������������
PTC Pro/Toolmaker 9.0 M030 ��Ӣ�İ�
PTC MathCad Prime 1.0 (v16 F000)
PTC.WILDFIRE.V4.GRAPHICS.LIBRARY
PTC.EMX.V5.0 M030
PTC.Arbortext.Editor.and.Architect.v5.3
INNEO.Startup.TOOLS.v2009(for PTC)
PTC.InterComm.EDAconduit.v2.10.F000
PTC.InterComm.Expert.v5.2.F000
Mathcad.Civil.Engineering.Library.v14.0
Mathcad.Electrical.Engineering.Library.v14.0
Mathcad.Mechanical.Engineering.Library.v14.0
PTC.Pro.Engineer.Wildfire.Graphics.Library.v3.0
PTC.Expert.Moldbase.Extension.v5.0.M010 2CD ����ģ���
PTC.Progressive.Die.v2.2
PTC.B&W Expert Profiles 2.1 for ProE
PTC EFX 3.0 2003130
PTC Division.Product.view.v6.4.1.Datecode.2003010

PTC Basic Library for WildFire
PTC Connector Library for WildFire
PTC Electrical Symbols Library for WildFire
PTC Graphics Library for WildFire
PTC MoldBase Library for WildFire
PTC Piping and Heating Symbols Library for WildFire
PTC.Pipe Fitting Library for WildFire
PTC.Tooling Library for WildFire
PTC_PRO_ENGINEER_SNEAK-PEEK_WILDFIRE_2002170
PTC Pro/E ��������п�
PTC Pro/E ��굯�ɿ�
PTC Pro/E �����ֿ�
PTC Pro/E ��귨����

Rand.Automation.Gateway.For.Pro.Engineer.Wildfire.v4.2
PTC PRO/ENGINEER(2001280) V2001 FOR UNIX 4CD
PTC Pro/Mechancia 2001 2001430 for 9x_NT_2000 ��ʽ��

CadTraining.Pro/ENGINEERING.Training(PTC��CADTRAIN�Ƴ���Pro/E����ѧϰ���)

PTC CDRS 2001(2001450,�����ֲᡢ���ʿ⡢�̳�)3CD
PTC 3DPaint 2001
PTC Pro/Concept v2.0 2003500
PTC ICEM.Surf.V4.7.3 2CD ��������״���桢A�����桢�ṹ����ͳ�ѹ��������еĶ������洦��
ICEM.Surf.v4.8.1
PTC ICEM DDN V3.404 ��Ʒ��ݹ��?��
PTC ICEM.DDN.v5.0
PTC.ICEM.CFD V4.31
ICEM CFD V5.0

PTC.Routed.System.Designer.V6.0.M040 2CD ����ϵͳ��ƹ���
PTC.DIVISION.VISUAL.COLLABORATION.SERVICES.V6.4.8 2CD
PTC Division.Visual Collaboration.Services.Datecode.2003052 3CD
PTC.DIVISION.Productview.2001.v6.0(500���ף� ͼ�η����������
PTC.Division.ProductView.v6.0.MOR1.Datecode.2001288
PTC DIVISION MockUp 2000i2 2000182(�������) 1CD
PTC DIVISION Product View v2000i2
PTC.DIVISION.VISUAL.COLLABORATION.SERVICES.DATECODE.2002248
PTC Division.ProductView.and.Graphics.Server.v6.4.3 1CD
PTC.Division.Graphics.Server.v2001.Datecode.2002248
PTC.Division.Product.view.Addon.v2001.Datecode.2002248
PTC.Division.Product.view.v2001.Datecode.2002248
PTC Division.Product.View.Client.Import.Filters

PRO/INTRALINK.V8.0
PTC.INTRALINK.V3.4.M062
Oracle R9IR2 Oracle 9.2.0.5.0 PATCH for Windows(Oracle�����װIntralink v3.4 M020����)

PTC_CADDS5i_REVISION_12_DATECODE_2001200 ��2CD��3D��е����Զ����׼�,�㷺������ƺ�����ɻ�,�ִ�����

PTC Windchill Product View v6.0 2001134 PDM��Ʒ��ݹ������
ptc windchill 5.1
PTC Windchill data loader v6.2 1CD(�����԰�����������)
PTC_OPTEGRA_V6.0

CETOL.v8.1.for.WILDFIRE2.0-3.0 Proe����������
Sigmetrix.CETOL.6.Sigma.v6.0.DateCode.2002470(Pro/Eר�ù������toolkit����)

PTC PRO FLY-THROUGH 2000i2 DATACODE 2000100
PTC Pro/MODEL VIEW 2.1
PTC PRO DESKTOP 2001 SP1
PTC_PRO_CONCEPT_V1.0

Mechsoft.for.Pro/E.v3.0.final

PTC AutoMATION GATEWAY V2.01 FOR PRO/ENGINEER 2000i2

PTC Pro/Training (Pro/E����ѵ��ϰ����) 1CD
Pro/E �̳�(Բ�ǡ�drawing)

��ʯPro/ENGINEER�������V1.0

Phoenix Integration(P-INT)��Ʒ��
ModelCenter v4.0(��ģ����,����AnalysisServer3.0��Ϊ��ģ����ݹ��?����֪ʶ��ϵͳ����Ʒ���?Э��)
modelcenter.v7.1
PHX.MODELCENTER.V9.0 ��ѧ������Ż�

vis-mockup-v5.1

Unigraphics ��˾��Ʒ:
Siemens PLM NX 8.0.0.25
SIEMENS.PLM.NX.NASTRAN.V7.0
SIEMENS.PLM.NX.V7.0.CAST
Geometric.GeomCaliper.for.CATIA.V5.R2.3
SIEMENS.NX.I-DEAS.V6.1
UGS.Jt.Catia.v5.Translator.v4.0
SIEMENS_PLM_JT_TRANSLATOR_FOR_CATIAV5_V5
UGS.NX5.0 MoldWizard
UGS.NX5.0.Progressive.Die.Wizard
UGS.Jt.Catia.v5.Translator.v4.0
UGS.NX2D.V4.0.1
UGS.Unigraphics.NX.v4.0.3.3.Update
UGS.NX.NASTRAN.V5.1 (���̷������,������Ϊѹ�����
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
(CAD/CAE/CAM/EDA/PCB/GIS/CNC/FEA)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: