DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE


MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Te Njihemi me Njeri-Tjetrin ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Te Njihemi me Njeri-Tjetrin ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Te Njihemi me Njeri-Tjetrin ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
34Tue Apr 19, 2011 7:46 pm
Juli-fo Prezantimi i Antarëve
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
8893Tue Nov 15, 2011 5:33 pm
Alketi_Keti poezi .....
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Biseda te Lira.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Biseda te Lira.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Biseda te Lira.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
3030Thu Mar 10, 2011 6:02 pm
Admin Mosha .....
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
321328Mon Apr 29, 2013 8:28 am
 (CAD/CAE/CAM/EDA/PCB/GIS/CNC/FEA)
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Dashuria★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Dashuria★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Dashuria★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
6776Sat Jul 14, 2012 11:03 am
gonna Do te dua edhe nese vuajtje me sjell,
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Gjithcka mbi Shqiperine ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Gjithcka mbi Shqiperine ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Gjithcka mbi Shqiperine ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
1516Fri Oct 29, 2010 2:21 am
Admin Liqeni i Ohrit kjo perlë e natyrës
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Zona e Argetimit★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Zona e Argetimit★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Zona e Argetimit★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
5584Sat Nov 06, 2010 2:35 pm
Admin Anektoda...
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Video shqipetar★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Video shqipetar★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Video shqipetar★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
2262Sun Jan 02, 2011 3:33 pm
Admin Nje dhurat per ju shikojeni
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Histori + 18★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Histori + 18★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

1616Fri Nov 12, 2010 12:50 am
Admin Pasqyra!!!!
 

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Sport★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Sport★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Sport★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★
33Sat Oct 23, 2010 7:57 pm
Admin .·**·. Seria A .·**·.
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 712 artikuj
Forumi ka 117 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ulolik025
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 13 më Sun Feb 27, 2011 7:02 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Fondator ][ WebMaster ][ Moderators ][ [ Sup moderator ] ][ Forum Legende ][ Yll Forumi ][ Princeshe ][ V.I.P ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur