DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 poezi .....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
avatar

Shteti Shteti : Albania Postime: Postime: : 398
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 19/10/2010
Piket Piket : 1114
Mosha : 30

MesazhTitulli: poezi .....   Sun Oct 24, 2010 11:41 am

Të fal si kujtim 100% shpirtin tim

Nëse shpirti s'të mjafton , të të fal syrin që për ty loton

Me lot në faqe, me lot në sy , me zemër të helmuar

Mendoj vetëm për TY..!

S'mundem të mendoj diçka më të mirë në jetë

Se të dashuroj, të kem afër, të ledhatoj

Të ndjej puthjet e tua, të ndjejë ngrohtësinë tënde

S'mundem të mendoj diçka më të mirë në jetë

Veç se ti të jesh i imi ditë e natë për mijra vjet...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://love.albanianforum.net
Alketi_KetiShteti Shteti : albania Postime: Postime: : 1
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 15/11/2011
Piket Piket : 1

MesazhTitulli: Re: poezi .....   Tue Nov 15, 2011 5:33 pm

per nate me ty rrisha duke shetitur nen hane ,
100-nd zemra te kisha ty ti kisha dhane,
nuk e di qka ndodhi qka me ty u ba ,
kush zemren ta vodhi qe bashke sjemi ma...

dite e vjet kaluan qekur ti u largove
zemra per ty vuan po ti me harrove..
dashurine qe pata motit ja kam fale.
tash jetoj pa shpresa deri sa te jem gjalle...

tash si ujk i vjeter vajz tjeter kerkoj
por skam zemer tjeter asaj ti dhuro..
e bukur eshte jeta ashtu thot sh kush
por vetem dhimbje gjeta PER TY DIGJEM PRUSH...bye.ezo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
poezi .....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ketu munde te postoni poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: