DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 Graphitech.Cimagraphi.v8.13

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: Graphitech.Cimagraphi.v8.13   Wed Apr 10, 2013 5:50 am

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:


Cadence MMSIM v11.10.445 Linux
Cadence MMsim v6.2 linux
Cadence MMsim v7.11.071 Linux
Cadence MMSim v10.10.204 Linux
Cadence MMSIM v10.11.017 Update Linux
Cadence MVS v10.12.341 Linux
Cadence NEOCKT-03.04.011 Linux
Cadence IC Craftsman v11.241
Cadence IC Design Virtuoso v6.15 Linux
Cadence IC5141 ISR200906100325 Linux
Cadence IFV v8.20.012 Linux
Cadence INCISIV v12.10.001 Linux 5DVD
Cadence.Incisive.Enterprise.Simulator (IES) v8.2 Linux
Cadence InCyte Chip Estimator v03.04.008 WinALL
Cadence.Logic.Design.and.VerifiCation
Cadence.Logic.Design.and.VerifiCation
Cadence Low Power Methodology Kit v08.02.001 Linux
Cadence iScape v4.11 Linux
Cadence IUS v5.4 Win32
Cadence Incisive Unified Simulator (IUS) v10.2 Linux
Cadence.Allegro.v13.6
Cadence SEV v4.1 Linux
Cadence SPW v4.9 Linux
Cadence VSDE v4.1 ISR17 Linux
Cadence Generic PDK090 v3.7 Linux
Cadence Generic PDK
Cadence CONFRML v11.10.320 Linux
Cadence VIPCAT v11.30.012 Linux
Cadence ZYNQVP v11.10.055 Linux

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Graphitech.Cimagraphi.v8.13
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: