DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 Graphisoft.Change.Manager.2005

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: Graphisoft.Change.Manager.2005   Wed Apr 10, 2013 4:28 am

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:


Virtutech.Simics.v1.6.10.Win9X_NT
Visual Numerics PV-WAVE v8 01

X-HDL v4.1.40 Windows
X-HDL v4.0.29 WinVista
X-HDL v3.2.55 Linux
X-HDL v3.2.55 Solaris
X-HDL v3.2.44 Verilog and VHDL Convertor

Lindo Systems
LINGO.v9.0

Oshon
Oshon.Software.8085.Simulator.IDE.v2.45
Oshon.Software.PIC.Simulator.IDE.v6.41
Oshon.Software.PIC18.Simulator.IDE.v2.23
Oshon.Software.Z80.Simulator.IDE.v9.45

CODEGEAR
Delphi 2009 RTM v12.0.3170.16989
RAD Studio Delphi v2007
RAD.Studio.Delphi.v2007.SP3

Renesas Technology
Renesas.CC32R.v4.30
Renesas.NC308WA.v5.20
Renesas.NC30WA.v5.30

TGS
TGS Amira v4.1
TGS.Amira.v4.1.Linux
TGS.Amira.v4.1.Linux.EM64T
TGS.Amira.v4.1.x64
TGS Amira v3.11 for VC7

TGS.Avizo.v5.0
TGS.Avizo.v5.0.1.x64
TGS.Avizo.v5.0.MACOSX
TGS.Avizo.v5.0.XPand.Utilities
TGS.Avizo.v5.0.XPand.Utilities.for.GCC.4.1.LINUX
TGS.Avizo.v5.0.XPand.Utilities.MACOSX

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Graphisoft.Change.Manager.2005
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: