DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 Graphite.v8.SP1.R4.Build.848

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: Graphite.v8.SP1.R4.Build.848   Wed Apr 10, 2013 5:38 am

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:


Synopsys CSS vC-2009.03 SP1 SparcOS5
Synopsys CSS vC-2009.03 SP1 GccsparcOS5
Synopsys.Customdesigner vC-2009.06 Linux
Synopsys.Customdesigner vC-2009.06 LinuxAMD64
Synopsys CustomExplorer 2010.06 Linux
Synopsys DC 2000.05 WinALL
Synopsys (Design Complier) Syn vG-2012.06 Linux
Synopsys (Design Complier) Syn vG-2012.06 Linux64
Synopsys Syn vB-2008.09 SP5-2 SUSE32
Synopsys Syn vB-2008.09 SP5-2 SUSE64
Synopsys Syn vB-2008.09 SP5-2 x86sol32
Synopsys Syn vB-2008.09 SP5-2 x86sol64
Synopsys DDR DDR2 PHY TSMC 65GP25 Linux
Synopsys DWC DDR2 SMIC 130G33 Linux
Synopsys Design Compiler 2008.09 Linux
Synopsys.Designware.IP.v2001.08 Linux
Snopysys DesignWare System-Level Library vD-2009.12-SP2 Linux
Snopysys DesignWare System-Level Library vD-2009.12-SP2 Linux64
Synopsys DFT Compiler 1 v2006.06 Linux
Synopsys DSP vC-2009.03 SP1 Win32
Synopsys DSP vC-2009.03 SP1 Linux
Synopsys.ESP.vG-2012.06.Linux32_64
Synopsys.ESP.vC-2009.06 Rs6000
Synopsys ESP vC-2009.06 Sparc64
Synopsys ESP vC-2009.06 SparcOS5
Synopsys ESP vC-2009.06 SUS32
Synopsys ESP vC-2009.06 SUS64
Synopsys ESP vC-2009.06 x86SOL32
Synopsys ESP vC-2009.06 x86SOL64
Synopsys Formality.vE-2010.12 SP2 Linux
Synopsys Formality.vC-2009.06 LinuxAMD64
Synopsys Fpga Synthesis vF-2012.03 Windows
Synopsys Fpga Synthesis vF-2012.03 Linux
Synopsys FpGA Compiler II v3.8
Synopsys.FPGA Express.V3.6.1.6817.Winall
Synopsys.FPGA.Express.Xilinx.Edition.V3.6.1
Synopsys Hercules vB-2008.09 Linux
Synopsys Hercules vB-2008.09 LinuxAMD64
Synphony HLS vD-2009.12
Synphony HLS vD-2009.12 Linux

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Graphite.v8.SP1.R4.Build.848
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: