DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit
DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit
DASHURI DHE VUAJTJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 

 Do te tregoj nje histori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
Admin


Shteti Shteti : Albania Postime: Postime: : 398
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 19/10/2010
Piket Piket : 1114
Mosha : 35

Do te tregoj nje histori Empty
MesazhTitulli: Do te tregoj nje histori   Do te tregoj nje histori EmptyFri Nov 12, 2010 12:15 am

Do te tregoj nje histori, nuk e di a do te jete shume e mistershme por i ka ndodh familjes sime...dhe eshte shume e vertet...Ju lutem mos ma nxirrni emrin..anonim po deshet...Nuk dua te tregoj as emerin e qytetin as emrin tim.Behet fjale pe...r babain tim dhe 3 xhaxhalleret e mi se bashku me familjen e tyre..Ishte ora 11 e darkes dhe kishim ngrene darken dhe avash avash po u bonim gati te flinim....Une dal jashte dhe jashte vetem nje drite ishte ndezur para dhomes se gjumit...Eci pak dhe vetem kur shoh nje hije qe u larguar me vrap...Une u tmerrova aq shume saqe hyra brenda dhe i thashe te tjereve..Dalin te gjithe jashte rreth e qark po nuk shohim asgje..Ata sme besuan se thane mbase me kane bo syte..Epo mir, u qetesuam te gjithe dhe une shkoj te dhoma e gjumit, ndez driten brenda dhe vetem kur shoh posht tavolines nje lecke te zeze te lidhur,e mori xhaxhi dhe e hapi...brenda saj kishte ca flok dhe ca thonj (gishta)...U cuditem suhme te gjithe dhe pastaj me besuan mua per hijen...Qe nga ajo dite midis xhaxhallareve kishte gjithmone grindje...laffe...mosmarveshje...dmth e gjithe familja e madhe nuk ishin si me pareNejse...kaluan nja 3 muaj dhe une me cunin e xhaxhit po luaja me top te shpia ..Un i gjuaj fort murit dhe kur bie nje guri e madhe...e marr qe ta vej prap ne ven po brenda ishte perseri nje lecke e zeze e lidhur...E hap dhe brenda kishte serish thonj dhe floke por kishe dhe ate me te cuditshmen...nje cope guri me qe kishte inicialet e emrave te 3 xhaxhallareve dhe babit tim..Aterere une kam bertitur me te madhe...U alarmuan te gjithe..vendosem qe ta conim te nje hoxhe..Ai na tha qe kte e kan bo ju ne familje te keni gjithmone grindje nga zilia e madhe qe ju kane dhe duan tju shohin te rrenuar..Ai e dogji gurin dhe qe nga ajo dite familja ime shfaqi perseri ate dashurine e madhe biles me te madhe se pare..KJO ESHTE NJE HISTORI SHUME E VERTETE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://love.albanianforum.net
 
Do te tregoj nje histori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» histori e vertet
» Kjo histori eshte evertete
» Nje Histori Dashurie Shume e Hidhur
» Nje Histori Dashurie Shume e Hidhur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Histori + 18★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: