DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit
DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit
DASHURI DHE VUAJTJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

 

  Gjyshja ime e dashur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
Admin


Shteti Shteti : Albania Postime: Postime: : 398
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 19/10/2010
Piket Piket : 1114
Mosha : 35

 Gjyshja ime e dashur Empty
MesazhTitulli: Gjyshja ime e dashur    Gjyshja ime e dashur EmptyFri Nov 12, 2010 12:18 am

Gjyshja ime e dashur jetonte vetem ne kabinen e saj ne mal.Burri i saj kish vdekur keshtu qe ajo ishte e vetme.Shoku i saj i vetem ishte qeni i saj i adhurueshem.Mund te thuhet se te dy e donin sh nj-tjt .Qeni ne nje fare menyre ishte i vet...mi qe e ngushellonte ate.Cdo nate kur ajo shkonte te flinte qeni i saj e lepinte ne dore ate ne menyre qe ajo ta dinte qe ai ishte atje per ta mbrojtur.Nje nate ajo kishte shkuar ne krevat dhe qeni ja kishte lepire doren si cdo nate.Por kjo nate ishte ndryshe.Ajo u zgjua ne mes te nate sepse e kishte degjuar qenin te qante.Ajo donte qe qeni ta dinte qe ajo ishte atje per te keshtu qe nxorri doren jashte krevatit dhe ndjeu qe qeni ja lepiu si gjithmon.Ajo mendoi se ai kishte thjesht ftoht dhe e zuri serish gjumi.Qeni e zgjoi ate per here te dyt keshtu qe ajo nxorri serish doren dhe ai e lepiu.Kjo ndodhi madje edhe per te treten her.SYt nuk po i hapeshin keshtu qe ajo as qe e pa qenin fare(ashtu sic beri dhe 2 heret e para) dhe vetem nxorri doren.Ai e lepiu serish dhe ndaloi se qari.Serish e zuri gjumi.Ne mengjes ajo u zgjua dhe nxorri doren por asgje.Ajo mendoi se qeni tashme ishte zgjuar dhe ishte ne dhomen perballe.Ajo u cua nga krevati dhe degjoi qe dicka pikonte …Pik..Pik…Pik,keshtu qe ajoshkoi ne kuzhin per te kontrolluar cezmen e lavamanit por jo,ajo ishte e mbyllur.Vazhdoi per ne banjo qe te bente nje dush.Sa me shum ti afrohej banjos aq me shum degjohej pikimi.Ajo u kthye,pa nga vaska dhe ULERITI!Ne banjo,i varur nga bishti tek drita ndodhej miku i saj i vetem me gjakun qe i pikonte mbi vaske!Ajo bertiti dhe filloi te qante.Duke fshire syt nga lotet ajo u kthye serish dhe pa nga pasqyra.Ne pasqyre ajo pa qe ishte shkruar me gjakun e qenit te saj qe pikonte ne fund te cdo shkronje nje fjali mese e qarte “EDHE NJEREZIT MUND TE LEPIJNE”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://love.albanianforum.net
 
Gjyshja ime e dashur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Andi shkoza - Akoma te dua
» Me fal e dashur se vec per ty une mund te jetoje, me fal Syri im se pa ty une nuk dua te egzistoje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Histori + 18★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: