DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 Golden.Software.Surfer.v11.0.642

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: Golden.Software.Surfer.v11.0.642   Tue Apr 09, 2013 6:18 pm

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: zeroru99@mail.ru

And we also have many other softwares, for example:


Actel Libero IDE 8.3 Linux
Synopsys TCAD Sentaurus 2007.12 Linux
Actel Libero IDE 8.3
Synplicity Certify 9.0.1
Altera Megacore IP Library 7.2 SP3
Xilinx PlanAhead Design Analysis Tool 10.1
Mentor Graphics AMS 2007.1 Linux
Actel Designer 8.3 Linux FPGA
Actel Designer 8.3
DynaSIM Dymola 7.0
Synopsys hspice 2008.03 Win
NI LabVIEW Statechart Module 1.0.1
NI LabWindows CVI 8.5
Aldec ALINT 2008.02 Linux
NI Sound and Vibration Measurement Suite 6.0
NI Analog Waveform Editor 1.2.1
Tanner Tools 12.51
XILINX DSPTOOLS 10.1i
Mentor Graphics AMS 2007.2 Win
Keil Professional for C166 6.11
Keil Professional for C251 4.53a
Mentor Graphics I/O Designer 7.2
Mentor Graphics ICX Tau 3.7
Eplan Electric P8 1.8.6
EPLAN Fluid 1.8.4
Synopsys TetraMAX Overlay with Synthesis 2007.12 SP2
PCSchematic 10
Agilent 89600 Series Vector Signal Analyzer 8.0
Synopsys Cosmos-Scope 2007.03 SP1 Win
Xilinx PlanAhead 9.2.7 LINUX
Xilinx PlanAhead 9.2.7 Solaris
Xilinx PlanAhead 9.2.7
Mentor Graphics Catapult Synthesis 2007b Linux
Celoxica Agility Compiler v1.3 Agility
CST Studio Suite 2008 LiNUX
TICRA Grasp 9.3
Silvaco TCAD 2007.04 Win
Silvaco TCAD 2006.03 Linux
Synopsys Virtio innovator 2007.06
Silvaco SIMUCAD AMS 2007.04 Win

If you need it or anyelse, please email to: zeroru99@mail.ru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Golden.Software.Surfer.v11.0.642
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: