DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 GMS.v7.1.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: GMS.v7.1.10   Tue Apr 09, 2013 3:47 pm

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:Synopsys Star-HSpice v2006 03 SP1
Synopsys.Star-Rcxt vB-2008.12 SP2 Linux
Synopsys.Star-Rcxt vB-2008.12 SP2 LinuxAMD64
synopsys vera vD-2009.12 Linux
Synopsys Vera v6.3.10 solaris
Synopsys.VCS.v6.0.1.WinNT_2k
Synopsys VCS vE-2011.03 Linux
Synopsys VCS vD-2010.06 LinuxAMD64
Synopsys VCS-MX vE-2011.03 Linux
Synopsys VCS-MX vE-2011.03 Linux64
Synopsys.2001.08.Core.Synthesis.for.linux

Synplicity Amplify v3.7
SynpliCity Identify RTL Debugger v2.0.1
Synopsys Synplify vF-2012.03 Win32
Synopsys Synplify vF-2012.03 Linux32_64
Synplify Fpga vF-2010.09 Linux
Synplify DSP v3.6
Synplify.Premier.v9.61 Linux
Synplify.Premier.v9.6.2.with.Identify.v3.02

Synplify Pro v9.2.2 Linux
Synplify v8.5 with Identify v2.3.2 Linux
Synplify ASIC v5.02 for win & linux & sun & unix
Taurus Medici vV-2003.12 linux
Virtio VPAI 2.0 Platform

Bosch Rexroth Group
Bosch.Rexroth.Indraworks.v7.04
Bosch.Rexroth.WinStudio.v6.5.WinNT_2K

Intercept
Intercept Pantheon 6.0.04B Win32
Intercept Pantheon 6.0.04B Linux
Intercept Pantheon 6.0.04B Solars

SANDWORK DESIGN INC.
Design Spice Explorer v2007.1
Design Spice Explorer v2003.1 Linux

Tanner
Tanner.L-EDIT.pro.with.LVS.v10.0
Tanner.S-EDIT.v7.03
Tanner.T-SPICE.Pro.v8.1
Tanner Tools v15.01

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
GMS.v7.1.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: