DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 GMI.Caliper.v3.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: GMI.Caliper.v3.1   Tue Apr 09, 2013 10:43 am

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:


Advanced PCB Design System v2.5
Impulse CoDeveloper 3.70.d.11 (C-to-FPGA) Windows
Impulse CoDeveloper 3.70.d.11 (C-to-FPGA) Linux
Impulse.CoDeveloper.Universal.Pro.v3.60.a.2
Impulse.CoDeveloper.Universal.v3.50.b.2.Linux
Imperas Open Virtual Platforms (OVP) 2011.09.06.3
LinkCAD v5.7.0
Pulsonix.Advanced.Electronics.Design.System.v2.0
RSI BOM Explorer v6.7.017

Symphony.EDA.VHDL.Simili.Sonata.Professional.v3.1.13
SymphonyEDA.VHDL.Simili.v2.0
Simplis v4.2
Sigrity SpeedXP Suite v10.1 Win32
Sigrity SpeedXP Suite v11.0 Win64
Sigrity OptimizePI v2.0.11.10
Sigrity SpeedPKG v3.0
Sigrity UPD Viewer
Sigrity XcitePI v5.0 Win32
Systat.PeakFit.v4.11.WinAll
SPEED2000 DEMO
SPEED2000 user Manual

Texas.Instruments.OMAP.v2.ISO
TimeGen 3.1 Pro
Timing.Designer.Professional.v5.303.WINNT2K
Trolltech Qt Commercial v4.4.0

MULTSIM v10.1
Ultiboard 2001
ULTImate Technology Ultiboard v5.72
VeriTools.Undertow.v9.0.DateCode.20020408
VIRTINS Multi-Instrument v3.2
WinELSO v6.2
Workview Office v7.5
X-HDL 4.2.1 Win32
XmanagerEnterprise v4.0.0185

Zuken.E3.Series.v2009
Zeland IE3D v15.0
Zeland IE3D and Fidelity v9.0

Electronics Workbench
Electronics.Workbench.Ultiboard.v9.0.155
Electronics.Workbench.Ultiroute.for.Ultiboard.v9
Electronics.Packaging.Designer.v7.2

Multisim v11.0
Multisim v10.1

EMSS
FEKO v6.1.1 Win32
FEKO v6.0 Win64

SuperSpice
SuperSpice v2.2.147

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
GMI.Caliper.v3.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: