DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 GMG.Gxii.4.02

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 01/01/1970
Piket Piket : 0

MesazhTitulli: GMG.Gxii.4.02   Tue Apr 09, 2013 9:55 am

As the subject, the software is full cracked, no limited and forever to be used.

If you need it, please email to: crdlink@hotmail.com

And we also have many other softwares, for example:


Infograph InfoCAD v6.51b BiLingual
InterGraph Geomedia Web Enterprise v4.00 22
Intergraph GeoMedia v6.1 Pro
LeadTools.Vector.Imaging.Pro.v14.0
Lizardtech GeoExpress GUI v8.0.0.3065
Lizardtech Geoexpress v4.0
MapBasic v6.0
MapperG for MapInfo Professional v2.5.0
MapInfo Professional v11.0
MapInfo Professional v7.8
MapInfo.MapX.v5.02
MapInfo.Mapx.Mobile.v5.0
MapInfo.MapXtreme.2008.v6.8
MapInfo.MapXtreme.2004.v6.2.CHS
MapInfo.MapXtreme.Java.Edition v4.80.24
MapInfo.MapXtreme.Java.Edition.v4.80.24 Linux
Mapinfo Line Style Editor v2.0

Piscatus.3D.v5.0

Kork Digital Mapping System v14.0
KineMAP Digital MAP SoftWare v5.0
StitchMaps v2.40
WinTopo-Pro.v2.52

IMAGIS v2.3+
IMSTutoria

Interpex.IXSeg2Segy.v3.30
Interpex.IXRefrax.v1.14
Interpex.IX1D.v3.50
Interpex.IX2D.GM.v1.02
DGB.OpendTect.Commercial.v4.2.0l.Win32
DGB.OpendTect.Commercial.v4.2.0l.Win64
DGB.OpendTect.Commercial.v4.2.0l.Linux32
DGB.OpendTect.Commercial.v4.2.0l.Linux64
DGB.OpendTect.Commercial.v4.2.0l.MacOSX

If you need it or anyelse, please email to: crdlink@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
GMG.Gxii.4.02
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Zone e nxehte ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: