DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 te shpreh ate dashuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
malibobi
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: te shpreh ate dashuri   Mon Nov 01, 2010 10:25 pm

Te shpreh ate dashuri se kam te lehte....
Ti them dikujt te dua eshte proverb e ver8...
E kam ne gjak akoma e perjetoj....per ate dashuri sot egzistoj....!!!
Shum mund te flasin ska aq ndjenja madheshtore....Un e di si eshte ajo ndjeje perrallore....!!
Te jetosh me iden gjith bota eshte ''AI''...
Kjo eshte e bukura e te renit ne dashuri....
Si luja qe petalet i cel avash....ashtu dhe zemra hapet per dike pa mas..
.Duke e bere ate pronarin e zemres sime....
Duke i thene atij ''Udhehiqe jeten time''....
cdo behej nese kjo ndjenje nuk do egzistonte????
Njeriu nuk do dinte perse po jetonte....
Sdo kishte ate mengjes kur te cohej me shpres....ku te thoshte ''Do ja dal mbare sjam i vetem dikush me pret''..
E larmishme eshte kjo ndjenje ne fjal....
DASHURIA ESHTE JETA ...
BEHU PJES E SAJ...!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te shpreh ate dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ketu munde te postoni poezi ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: