DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 SYTË E TU " ..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
avatar

Shteti Shteti : Albania Postime: Postime: : 398
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 19/10/2010
Piket Piket : 1114
Mosha : 30

MesazhTitulli: SYTË E TU " ..   Sun Oct 31, 2010 1:35 am

Herë më mbysin,
Herë më ngjallin
Herë më shuajnë,
Herë më kallin...
Herë më shtangin,
Herë më dridhin
Herë më çmendin,
Herë më lidhin...
Herë sa ëmbël më qetësojnë,
Herë sa ashpër më tërbojnë...
Herë sa bukur dinë të flasin,
Herë sa tmerrshëm dinë të vrasin...
Herë më bëjnë të të dua shumë,
Herë të urrej deri në pafund...
Herë të kem kudo me vete,
Herë të mos të shoh kurrë në jetë
Edhe të bukur,
Edhe të rrezikshëm
Edhe të këndshëm,
Edhe të frikshëm
Edhe lule,
Edhe therrë
Edhe dritë,
Edhe terrë
Shumë të çuditshëm,
Megjithatë Falenderoje Zotin për këtë dhuratë,
Se rrallë janë ata,
Që syve tu u ngjajnë......!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://love.albanianforum.net
 
SYTË E TU " ..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Dashuria★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Nje mesazh per ate qe te do zemra shum★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: