DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 ME EREN E LEHTE DO TE VIJ TE PUTH BUZET E TUA,

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
avatar

Shteti Shteti : Albania Postime: Postime: : 398
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 19/10/2010
Piket Piket : 1114
Mosha : 30

MesazhTitulli: ME EREN E LEHTE DO TE VIJ TE PUTH BUZET E TUA,   Sun Oct 31, 2010 1:18 am

ME EREN E LEHTE DO TE VIJ TE PUTH BUZET E TUA,
BRENDA ERES DO TE VIJ TE LEDHATOJ TRUPIN TEND,
DO JEM UNE AJRI QE TI THITH,
DO JEM NDJENJA JOTE PLOT LUMTURI,
DO JEM ENGJELLI YT QE DO TE MBROJ,
DO JEM HIJA QE TE NDJEK KUDO,
DO JEM NDJENJA JOTE ME E MADHE NE BOTE,
DO JEM GJAKU QE RRJEDH NE VENAT E TUA,
DUA TE JEM .
.................ZeMeR

.______*TE*DUAA*__________*TE*DUAA*_____
.____*DUA*____*TEE*_____*DUA*____*TEE*__
.__*TEE*_______*DUA*_*TEE*_________*DUA*
._*DUAA*___________*DUA*___________*TEE*
._*TEE*_____Ty___PËR__GJITHMONË___*DUA*_
.__*DUA*________DO_TE_JESH________*TEE*____
.___*TEE*______NE_ZEMRËN________ *DUA*
._____*DUA*_____TIME___________*TEE*
._______*TEE*_______________*DUA*
._________*DUA*___________*TEE*
.___________*TEE*________*DUA*____
._____________*DUA*____*TEE*
._______________*TE**DUA*
._________________*DUA* ._______________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://love.albanianforum.net
 
ME EREN E LEHTE DO TE VIJ TE PUTH BUZET E TUA,
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Dashuria★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Nje mesazh per ate qe te do zemra shum★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: