DASHURI DHE VUAJTJE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

DASHURI DHE VUAJTJE

MIRESEVINI NE WEBSITIN TONE KETU DO TE GJENI . POEZI . BARSALETA . CHAT SHPRESOJ TE KALOJM BUKUR KETU
 
PortaliForumGalleryCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta Antarët e Stafit kanë të drejtën të fshijnë, dhe te redaktojnë, lëvizin ose mbyllin tema të caktuara (pa paralajmërim) që shkelin rregullat e forumit. Stafi do të përpiqet të krijojë një atmosferë sa më të këndshme në forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshëm.★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ Ju faleminderit ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★

Share | 
 

 Nje mesazh per ate qe rreh zemra juaj fort /sms dashurie..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
avatar

Shteti Shteti : Albania Postime: Postime: : 398
Data e regjistrimit Data e regjistrimit : 19/10/2010
Piket Piket : 1114
Mosha : 30

MesazhTitulli: Nje mesazh per ate qe rreh zemra juaj fort /sms dashurie..   Sun Oct 31, 2010 1:10 am

PER TY JAM NJE

Per ty
Ne majen me te larte te malit do te shkoja
Do te notoja ne oqeanin me te thelle
Dashurine tende do ta kerkoja

Per ty do te kaloja
Lumenjet me te gjere
Do te kaloja neper shkretetirat me te nxehta
Vetem e vetem qe te te gjej

Per ty jam nje
Te mbaj ne gjirin tim
Ti e ke kaluar zemren time
Dhe ke prekur shpirtin tim

Per ty jam nje
Ti ke kaluar ne enderrat e mia
Ma dhe nje shprese te re
Me tregove se q’ eshte dashuria

Ti erdhe ne jeten time
Dhe ma dhe premtimin
Qdo here kur te shoh ty
Zemra ime kapercen mundimin

Per ty , bukuri e percaktuar
Ne te dyjat , trupin dhe mendjen time
Fytyra jote e njome dhe e bute
Do te jesh ti , dashuria ime


Per ty jam nje
Zoti ma dergoi nga lart
Nje engjell ma dergoi mua
Ai me tha nje fjale
Me tha
Qe te te DUA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://love.albanianforum.net
 
Nje mesazh per ate qe rreh zemra juaj fort /sms dashurie..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ky është mesazhi prekës i Lutfi Hazirit për babën e tij që sonte ndërroi jetë!
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK – TAK - E DASHURIE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI DHE VUAJTJE  :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Dashuria★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★ :: ★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★Nje mesazh per ate qe te do zemra shum★.¸.·´¯)(¯`·.¸.★-
Kërce tek: